Výherci

Hlavní výhry za hlasování

Elegantní mobil Honor 10 Lite, kredit na luxusní thajskou masáž Sabai, voucher na nákup luxusního spodního prádla Lisca a all inclusive zajezd na 7 nocí v destinaci Kréta nebo Djerba, od cestovní kanceláře Blue Style.

Kateřina Noveková, Praha
Sabina Trlicova, Ořechov
Andrea Venclová, Pardubice

Výherci

Kristýna  Baraczová  / České Budějovice
Iva Maderova / Praha 12
Michaela Veselovská / Bohuslavice
Denisa Smrčková / Havířov Šumbark
Radana Chlubná / Praha 9 – Černý Most
Ingrid Štěrbová / Františkovy Lázně
Jana Schovancová / Vyškov
Renáta  Nejedlá  / Sedlice 
Veronika Zubová / Lysá nad Labem
Lenka Mourková / Hřebeč
Kristina  Babczynska  / Karviná
Marie Grösslová / Poběžovice
Michaela Veselovská / Bohuslavice
Miloslava Křivánková / Příbram
Adéla  Zbožínková  / Olomouc 
Ivana Martínková / Litvínov 
Kristýna Urubová / Krnov
Lucie Nohelová / Pustiměř
Nela  Gregorová / Ivanovice na Hané
Žaneta Látrová / Velké Přílepy
Klára Špirková / Praha 9
Zuzana Kabelkova / Brno 
katka Dolejsova / Slany
Elena Kufakisová / Třinec
Eva Klenová / Rumburk
Hana  Házová  / Mšeno 
Denisa Jirásková  / Malenice 
Aneta Tylová / Vědomice
Alice Marešová / Benešov  
Barbora Aligerová / Ústí nad Orlicí
Lenka Fojtíková / Šumperk 
Michaela Mlčouchová / Náchod 
Pavlina  Aronová  / Záhoří 
Anežka Pivoňková / Praha
Lenka Krčmáriková / Kunčice pod Ondřejníkem
Jan  Plachý / Pardubice 
Adriana Puškár / Ostrava
Petra Kameníková / Starovičky
Emma Procházková / Přítluky 
Nikola  Hadrabová  / Náměšť nad Osl.
Hana Milatová / Pstruží
Kateřina Dvořáková / Trutnov
Laura Smetanková  / Podhoroď 
Milada Martincová / Rychnov nad Kněžnou
Irena Vašáková / Děčín IX
Andrea Škrachová / Karviná
Denisa Toufarová / Moravský Krumlov
petra burdova / jaromer
Lenka Votrubcová / Benešov nad Ploučnicí
Iris Vinklerová / Opava 
Petra Breuová / Strakonice 
Miroslava Grunová / Brno
Lucie Hudecová / Cerhovice 
Karin Krautová / Těrlicko 
Lucie Richtr / Pardubice
petra severinova / Prosiměřice 
Veronika Drnková / České Velenice
Linda Vavřinová / Česká Třebová 
Petra Hájková  / Mikulov
Lucie Gemrotová / Frenštát p.R.
Lenka Vašulková / Svatobořice-Mistřín
Jiřina maříková / Nýřany 
Ladislava Kocábková / Rotava
Věra Tománková / Čeperka
Romana Daňková / Bzenec
Sára  Perglová / Most
Zuzana Kašparová / Zlín
Dana Grollova / Klatovy 
Hana Kuřáková / Blatná
Beata  Lachowiczová  / Třinec
Blanka Kiršnerová / Stráž nad Nisou
Iveta Bobalová / Zlín
Aneta Urbánková  / Dolní Loučky
Monika  Simackova  / Jablonec nad Nisou
Zuzana Šilhartova / Praha 10
Petra Bogarová / Vyšní Lhoty 
Kateřina Brichcínová / České Budějovice
Klára Voráčová / Brno 
Ilona Zalozhnykh / Praha
Lenka Sychrnsádová / Bohušovice nad Ohří
Hana Jarešová / Valašské Meziříčí
Lucka Pokorná / Litoměřice
Vít Dostalík / Praha 5
Barbora Boková / Rosice u Brna
Marketa Kapalova / Kolín
zlata Veisarová / Karviná 
Zdenka Tomancová / Vsetín 
Žaneta Svobodová / Praha 8
Yveta  Ličková  / Ostrava – Dubina
Kristýna Kačerová / Nechanice 
Anna Havlíčkova / Mnichovice
Denisa  Fulíková / Moravany 
Nikola Fašková / Přimda
Laura Lačná / 95137
Alexandra Kopčanova / Praha
Jana Vyskočilová / Plzeň
Petra  Tajčmanová  / Liberec 
Andrea Plichtová / Děčín
Zdena Spurkova / Praha 8
Jana Portová / Přeštice
Lenka Hybnerová / Horní Dvořiště 
Jana Oirtová / Přeštice 
Michaela  Belohlavkova  / Mikulov 
Danka Brojáčová / Hradec Králové 
Renáta Moravcová / Hradec Králové
Monika Bendová / Šumperk
Marie Hrušková / Březová
Soňa Konířová / Praha 4
Pavla Kránerová / Frýdlant 
Lenka Pohořalová / Hradec Králové
Petra Šedlbauerová / Most
Jirina Jelinkova / Praha 4
Tereza Švíková / Strakonice
Eva  Machová  / Terešov 
Hana Hozmanová / Vestec
Jana Sedláčková / Choceň
Jitka Šottová / Slatiňany
Ivana Ausficerova / Koberice
Kristýna Hejdová / Babice 
Pavla Volfová / Rychnov nad Kněžnou
Jana Kamenárová / Choceň
Silvie  Horáčková  / Ústí nad Labem
Jana Hyťhová / Spálené Poříčí 
Eliška Wimmerová / Plzeň 
Petra Bartokova / Znojmo 
Michaela Mravčáková / Božičany 
Soňa Musilová / Petrovice u Karviné
Anna Úlovcová / Přeštice
Kateřina  Zbořilová / Nosislav 
Monika Vilímová / Brno
Veronika Žďanska / Malsice
Gabriela  Kelleci / Praha
Šárka Dvořáková / Plzeň
Hana Dvořáková / Teplice
Monika Launova / Kladno
Lucie Kocourková / Litoměřice 
Marcela Havlová / České Budějovice 
Olga Červenková / Krásno
Libuše Hulánová / Praha 
Natálie Ivanovská / Biskupice
Lenka Glozová / Chlumec nad Cidlinou
Mirka Bulanova / praha 
Markéta Jůnová / Železný Brod
Jana Hauerlandová / Bánov
Alena Macurová / Machov 
Monika Jandova / Praha
Simona Knichalová / Třebařov
Petra  Ströherová  / Jáchymov 
Alena Kibusová / Poděbrady
Radka Hrdličková / Praha 
Pavlína Kaletová / Vendryně
Kateřina Presová / Praha
Ivana  Ausficerova / Kobeřice
Helena Müllerová / Seč
Jana Jeníková / Nymburk 
Marcela Pechálová / Háj ve Slezsku, Jilešovice
Hana Mačková / Louny 
Kateřina Mihálová / Kopřivnice
Hana Jedličková / Újezd u Brna
Veronika Volfová / Praha 
Andrea Zahorcikova / Mariánské Radčice 
Dominika Uhrová / Praha 
Petra Geletičová / Nový Bydžov
Vendula Bartošová / Olomouc
Eliška Reichlová / Hostomice
Tereza Nováková / Okříšky
Lucie Tabery / Bělá nad Svitavou
Lenka  Unzeitigová  / Zábřeh
Kamila Burešová / 621 00
Kateřina Horňáčková / Vsetín
Kristýna  Burdová  / Praha
Petra  Hoppeova  / Chlumec 
Karolína Hodulová / Loučná nad Desnou
Lenka Hajná / Unhošť
Markéta Haitová / Hradec Králové 
Veronika  Doudová  / Opatovice nad Labem
Veronika Kopkova / Nemcice nad Hanou 
Iveta Sztefkova  / Třinec 
Kateřina Gelnarová / Husinec
Kristina Kosíkova / Kopřivnice
Michaela Hauková / České Budějovice
Hana Dočekalová / Lanškroun 
Beata Bedřichová / Hustopeče
Jarmila Benešová / Plzeň 
Antonín Horáček / Ostrožská Nová Ves
Tereza  Ševčíková  / Letovice  
Ivana Hauerlandová / Uherský Brod
Zuzana Chalupská / Střelice
Martina Foralová / Pohořelice 
Michaela Bedřichová / Brno
Anna Štrasova / Nachod 
Naďa Šandová / Hradec Králové 
Markéta Drábková / praha 
Monika Cernochova / Morkov
Kristýna Zimová / Letohrad  
Veronika Nesměráková / Pyšely
Stanka  Černáková  / Dolný Ohaj
Lucie Koppová / Hlučín
Marie Cidlinová / Dobrovice
Zuzana Slavíková / Mimoň